درباره ما

چشم انداز ما

فراهم آورد اقتصادی آزاد و منعطف برای گیمرها

Metaverse Alliance یک جامعه متشکل از گیمرهاست که از فرصت هایی که تلاقی انقلاب بلاک چین و صنعت بازی ها ایجاد کرده است، بهره می برد. NFT ها (توکن های غیر مثلی) و defi (صنعت مالی غیر متمرکز) درهای جدیدی را در صنعت بازی ها و متاورس باز کرده اند که تا کنون بی بدیل بوده است.

با به کارگیری این نوآوری های نوظهور، جامعه ما در هر دو زمینه مالکیت دارایی ها و امکان کسب درآمد پایدار، قدرت را به گیمرها باز می گرداند. (Play2earn)

 

تسهیل ورود گیمرها به دنیای متاورس (فراجهان)

متاورس الاینسز تلاش می کند تا با توسعه اکوسیستم و اقتصاد بازی های آینده، به دنیاهای مجازی و متاورس ارزش بیافزاید. همانطور که Marc Andreessen در سال 2011 گفت: “نرم افزار جهان را خواهد خورد”، ما معتقدیم که “Metaverse جهان فیزیکی را خواهد خورد”. بر این اساس، ما قصد داریم تا مالکیت دارایی‌های متنوعی را در دنیای متاورس داشته باشیم و همچنین محصولات و حضور خود را در این اکوسیستم هر روز بیش از روز پیشین توسعه دهیم، زیرا شکی در ذهن ما وجود ندارد که اقتصادهای مجازی با گذشت زمان ارزشمندتر از اقتصادهای دنیای واقعی خواهند بود.

ما همچنین تلاش می کنیم تا مرجع قابل اتکا و معتبری برای محصولات، خدمات، محتوا و تحقیقات متاورسی باشیم.

تحقیق و توسعه صورت گرفته توسط جامعه متاورس الاینسز با بهره گیری از ویژگی های هم افزایی و تنوع دیدگاه ذاتی جوامع ، امکان پوشش و به کار بستن دیدگاه‌های متنوع در بازار پیچیده و گسترده متاورس را به ما می دهد، که تضمین می‌کند فرصت بدیع سرمایه گذاری از دست نخواهد رفت.

بومیان متاورس

چشم انداز نهایی متاورس الاینسز تبدیل شدن به یک پلتفرم جامع است که همزمان خدمات جامعه (community) و بازی (gamin) را به گیمرها ارایه می دهد تا این گروه امکان تعامل، سرمایه گذاری و بازی کردن در اکوسیستم های متنوع متاورسی را داشته باشند. این بزرگترین ارزش پیشنهادی (value proposition) است که توسط متاورس الاینسز به جامعه هدف آن ارائه می شود که منجر به بالاترین درجه وفاداری (loyalty) کاربر نسبت به جامعه ما خواهد شد.

قبل از بلاک چینی شدن صنعت بازی ها، امکان تعامل و کسب تجربه با بازی های مختلف برای تمامی گیمرها در سراسر جهان (اکثر بازی ها) در دسترس بود. با پیدایش انقلاب بازی و کسب درآمد (play & earn) و نگاه مالی به این صنعت (financialization) لزوما چنین امکانی وجود نخواهد داشت و ارایه پلتفرمی که امکان تعامل و کسب تجربه در دنیای متاورس را به مخاطب خود بدهد بدون این که وی را درگیر در سرمایه گذاری و ریسک های متنبه آن بکند، ارزش بی بدیلی را به اکوسیستم گیمینگ خواهد بخشید.

ما معتقدیم که جوامع (communities) ارزش آفرین ترین مؤلفه در اقتصاد وب 3 خواهند بود و متاورس الاینسز بستر لازم برای رشد و ایجاد تغییر از طریق این جوامع را فراهم خواهد کرد.

 

ماموریت ما

ماموریت اصلی متاورس الاینسز تشکیل جوامع متنوع متاورسی و حداکثر سازی ارزش سرمایه گذاری های انجام شده در بازی های مبتنی بر بلاک چین است. ماموریت های دیگر آن عبارتند از:

ایجاد یک جامعه جهانی از گیمرها که به صورت رقابتی برای جمع آوری جوایز و شناسایی فرصت های درون بازی فعالیت می کنند.

ایجاد جریان نقدی از طریق اجاره یا فروش دارایی های NFT متعلق به مجموعه

ارایه پیشرفته و به روز‌ترین محتوای تحقیق و توسعه برای جامعه بازی و صنعت متاورس به منظور شناسایی فرصت‌های خلق ثروت در اکوسیستم های مرتبط با متاورس.